Haki holownicze

Hak holowniczy Brink ( Zakup po ustalaniu ceny do danego modelu auta )

Hak holowniczy Brink ( Zakup po ustalaniu ceny do danego modelu auta )

0,00 PLN Bez podatku: 0,00 PLN

Wiązka uniwersalna moduł do haka 13 pin  Starc  L Witter Westfalia

Wiązka uniwersalna moduł do haka 13 pin Starc L Witter Westfalia

397,00 PLN Bez podatku: 322,76 PLN

Haki holownicze

Haki holownicze Kraków sprzedaż + montaż, instalacja moduł wiązka 13pin, dobre ceny, dzwoń, pytaj ile to kosztuje

Nasz sklep oferuje profesjonalne haki holownicze Westfalia, Brink wraz z fachowym montażem w Krakowie, które sprawdziliśmy przez lata w branży haków holowniczych.

Coraz więcej osób kupuje bagażniki rowerowe na hak lub organizuje sobie przyczepę do przewożenia różnych ładunków, nie warto więc oszczędzać na haku holowniczym i wybierać markowe produkty znanych producentów, które gwarantują łatwy montaż, odpowiednią wytrzymałość i zabezpieczenie antykorozyjne.

Największym i niewątpliwie najlepszym producentem na świecie  haków holowniczych jest Westfalia, którego jesteśmy jednym z dystrybutorów w Polsce. Wszystkie haki holownicze mają homologację , co jest gwarancją wysokiej jakości haków. 

Tanie haki holownicze niewiadomego pochodzenia oferowane na portalach internetowych nie zawsze zapewniają bezpieczeństwa i mogą stwarzać  zagrożenie na drodze. 

Hak holowniczy Westfalia.

Westfalia to najlepsze automatyczne chowane haki holownicze montowane na zatrzask, nie wymagające widocznego podcinania zderzaka ( miejsce montażu niewidoczne po wyjęciu kuli ). 98 % salonów samochodowych korzysta z tych produktów. Doskonałe wiązki - moduły 13pin współpracują z każdą, nawet najbardziej zaawansowaną elektroniką w aucie w sposób perfekcyjny, polecamy :)

Dobra cena w stosunku do jakości. Sklep Kraków - Małopolska.

Zalety haków holowniczych Westfalia:

    Chowany hak holowniczy AV40

  • Kula zamykana na klucz (w zestawie 2 klucze)
  • Malowany metodą katodową (elektrolityczną) - największa odporność na korozję
  • Malowany przez zanurzenie (stal zabezpieczona również w trudno dostępnych miejscach)
  • Estetyczny wygląd nawet po paru latach
  • Oryginalne bezpieczne punkty mocowania, bez wiercenia
  • Stosowany jako oryginalny hak przez producentów samochodów
  • Homologacja europejska EC ("e")

Miejsce wpięcia kuli niewidoczne po wypięciu, gniazdo elektryczne chowane za zderzakiem, kula zamykana na klucz, mocowania, stosowany jako oryginalny hak przez producentów samochodów, homologacja europejska EC.

Westfalia-Automotive wynalazła automatycznie wypinany hak holowniczy i dostarcza go do wszystkich modeli pojazdów już od 1987 roku, ciesząc się ogromnym uznaniem na rynku producentów aut :  Alfa Romeo, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, 

Seat,Skoda, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Opinie i forum są zgodne że haki Westfalia to najlepsze haki.


haki holownicze

Hak holowniczy Brink, dawniej Thule.

To bardzo dobre rozwiązanie, gdy tradycyjny montaż haka holowniczego zasłania część tablicy rejestracyjnej lub światła przeciwmgielne. Chowane haki holownicze tego typu mogą być demontowane poziomo, pionowo lub skośnie. Ich wpięcie zajmuje tylko kilka sekund. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dwustopniowego systemu w zamka, który zabezpiecza kulę przed jej niekontrolowanym wypięciem.

Firma Brink posiada w swojej ofercie ponad dwa tysiące haków holowniczych różnych typów, a każdego roku wprowadza do sprzedaży dwieście nowych.

Każdy hak jest projektowany i testowany w centrum testowym rozwiązań Brink w Staphorst w Holandii tak by zapewnić łatwy montaż i bezpieczne użytkowanie nawet przy największym obciążeniu.

Oferujemy kompleksową usługę, zakup i montaż haka holowniczego + wiązka - moduł.


Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)